Groenten & Fruit Actueel
||
Premium

‘Op tijd beginnen zodat aardbeienplukkers geen ander werk zoeken’

Mark van Aert in Zundert heeft dit jaar de oogst van aardbeien in de vollegrond redelijk vroeg afgerond.
Net als bij Teun van Oorschot (foto) liggen de velden voor vroege plantingen bij Mark van Aert al plantklaar. - Foto: Teun van Oorschot

Net als bij Teun van Oorschot (foto) liggen de velden voor vroege plantingen bij Mark van Aert al plantklaar. – Foto: Teun van Oorschot

Mark van Aert in Zundert heeft dit jaar de oogst van aardbeien in de vollegrond redelijk vroeg afgerond. De laatste teelt was met het ras Limalexia, de laatste pluk tussen 5 en 10 september.

Tot enkele jaren geleden had hij in het najaar ook nog enkele tunnelteelten. Daar is een streep doorheen gegaan ten gunste van een uitbreiding van de bestaande stellingteelt. Wel is de rassenkeus voor de laatste buitenteelt veranderd: Limalexia wordt in het komend najaar Falco.

Mis geen enkel topverhaal van Groenten & Fruit

Dit Premium artikel is enkel beschikbaar voor abonnees.

Lees alle premium artikelen met eindeloze toegang

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Loop voorop in de sector met diepgaande inzichten

Beleef journalistiek van topniveau door collega’s, ervaren redacteurs én experts uit de sector.

Jeroen Verheul

Jeroen Verheul

Ton van der Scheer

Ton van der Scheer

Stan Verstegen

Stan Verstegen

Peter Visser

Peter Visser

Abonneer vanaf €20 per maand

Wekelijks up-to-date

Twee keer per week gratis het laatste tuinbouwnieuws en inzichten in je inbox.

Sluit je aan bij meer dan 9.000 andere nieuwsbrieflezers