Groenten & Fruit Actueel
||
Premium

Jumbo: uitbreiding biologische AGF ondanks inflatie

Jumbo breidt dit jaar het biologische assortiment, maar ziet ook dat consumenten gaan voor producten met een lagere verkoopprijs.

Laatst geüpdatet:

Jumbo

Jumbo ziet klant minder kiezen voor biologisch, maar breidt het biologische assortiment toch uit. – Foto: Misset

Supermarktketen Jumbo breidt dit jaar het biologisch assortiment uit in AGF, maar ziet klanten nu vaker kiezen voor producten met een lagere verkoopprijs.

Jumbo heeft het biologische assortiment in de winkels de laatste 2 jaar met 20 procent uitgebreid. Het tempo van uitbreiding zal dit jaar ongeveer even hoog liggen, verwacht de organisatie. In vergelijking met Albert Heijn heeft Jumbo nog wel een kleiner biologisch groentepakket. Op dit moment staan op de website van Jumbo iets meer dan 20 verse groenteproducten, tegen meer dan 40 bij Albert Heijn.

Mis geen enkel topverhaal van Groenten & Fruit

Dit Premium artikel is enkel beschikbaar voor abonnees.

Lees alle premium artikelen met eindeloze toegang

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Loop voorop in de sector met diepgaande inzichten

Beleef journalistiek van topniveau door collega’s, ervaren redacteurs én experts uit de sector.

Jeroen Verheul

Jeroen Verheul

Ton van der Scheer

Ton van der Scheer

Stan Verstegen

Stan Verstegen

Peter Visser

Peter Visser

Abonneer vanaf €20 per maand

Wekelijks up-to-date

Twee keer per week gratis het laatste tuinbouwnieuws en inzichten in je inbox.

Sluit je aan bij meer dan 9.000 andere nieuwsbrieflezers