Groenten & Fruit Actueel
||
Premium

‘Het is hier eigenlijk gewoon droog’

De allerlaatste broccoli plantte Dekker op 16 augustus.
De laatste planting voor oogst laat in de herfst ging bij Bart Dekker op 13 augustus de grond in. Archieffoto: Stan Verstegen

De laatste planting voor oogst laat in de herfst ging bij Bart Dekker op 13 augustus de grond in. Archieffoto: Stan Verstegen

Rond het Zeeuwse Westkapelle heeft het sinds de tweede week van juli vrijwel niet meer geregend. “Soms in de omgeving wel, maar hier meestal niet”, geeft Bart Dekker op 20 augustus aan.

Toevallig viel er op 20 augustus ’s middags een buitje. “Maar eigenlijk is het hier gewoon droog.” Vanwege de droogte is het nodig om de broccoliplanten bij het planten aan te gieten met zo’n 30 mm water. “Daarover heeft ooit een artikel in Groenten & Fruit gestaan.”

Mis geen enkel topverhaal van Groenten & Fruit

Dit Premium artikel is enkel beschikbaar voor abonnees.

Lees alle premium artikelen met eindeloze toegang

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Loop voorop in de sector met diepgaande inzichten

Beleef journalistiek van topniveau door collega’s, ervaren redacteurs én experts uit de sector.

Jeroen Verheul

Jeroen Verheul

Ton van der Scheer

Ton van der Scheer

Stan Verstegen

Stan Verstegen

Peter Visser

Peter Visser

Abonneer vanaf €20 per maand

Wekelijks up-to-date

Twee keer per week gratis het laatste tuinbouwnieuws en inzichten in je inbox.

Sluit je aan bij meer dan 9.000 andere nieuwsbrieflezers