Groenten & Fruit Actueel
||
Premium

Flitsende bij glasproducten is eraf

Aan het eind van week 31 was ik bij een keuring van een grote partij paprika's voor Japan. De partij bestond uit de kleuren rood, oranje en geel. De oranje variant had de beste kwaliteit, de rode en gele waren iets minder door brandplekken en enkele ouderdomstippen.

Laatst geüpdatet:

Aan het eind van week 31 was ik bij een keuring van een grote partij paprika’s voor Japan. De partij bestond uit de kleuren rood, oranje en geel. De oranje variant had de beste kwaliteit, de rode en gele waren iets minder door brandplekken en enkele ouderdomstippen.

De vorm was ook wat onregelmatig. Dit gehele beeld zag ik later ook weer bij andere partijen. Niet echt slecht maar ook niet flitsend. Opmerkelijk was dat de maatsortering voor Japan in millimeter was, dit in tegenstelling tot de rest, die steeds in grammen waren aangeduid.

Mis geen enkel topverhaal van Groenten & Fruit

Dit Premium artikel is enkel beschikbaar voor abonnees.

Lees alle premium artikelen met eindeloze toegang

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Loop voorop in de sector met diepgaande inzichten

Beleef journalistiek van topniveau door collega’s, ervaren redacteurs én experts uit de sector.

Jeroen Verheul

Jeroen Verheul

Ton van der Scheer

Ton van der Scheer

Stan Verstegen

Stan Verstegen

Peter Visser

Peter Visser

Abonneer vanaf €20 per maand

Wekelijks up-to-date

Twee keer per week gratis het laatste tuinbouwnieuws en inzichten in je inbox.

Sluit je aan bij meer dan 9.000 andere nieuwsbrieflezers